ادو پرفیوم بلو شنل مردانه اصل
مشخصاتتاریخچه قیمت

ادو پرفیوم بلو شنل مردانه اصل

سایز : سایز
طبع : 100 میل
گروه بویایی : طبع
عطار : خنک و تلخ 
جنسیت : گروه بویایی
نوع عطر : چوبی معطر
فصل : عطار
ماندگاری : ژاک پولجه
پراکندگی : جنسیت
از 4/030/000 تومان تا 4/990/000 تومان پایین ترین قیمت بازار 4/030/000 تومان
فروشگاه خود را در بهتجو ثبت کنید۱۰۰۰ کلیک رایگان

فروشندگان ادو پرفیوم بلو شنل مردانه اصل

2 فروشنده
فروشگاه اینترنتی لیلیوم لیلیوم تخفیف 16%

عطر ادکلن شنل بلو-بلو شنل ادو پرفیوم اصل-بلو چنل | Chanel Bleu de Chanel EDP

4/800/000 تومان4/030/000 تومانخرید
فروشگاه اینترنتی سوراو سوراو ناموجود

ادو پرفیوم بلو شنل مردانه اصل

دیدگاهها 4 دیدگاه برای

ادو پرفیوم بلو شنل مردانه اصل

کارشناس لیلیوم در لیلیوم
عطر ادکلن شنل بلو شنل پرفیوم-بلو چنل-BLEU DE CHANEL مناسب تمام فصول سال می باشد.همچنین این عطر برای استفاده روزمره توصیه شده است.فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن لیلیوم آرزومند است که این محصول مورد پسند شما مشتری محترم واقع شود
z.ukk1007 در لیلیوم
آذر ماه نود وسه همسرم قصد داشت نسخه تویلت بلو شنل رو به مناسبت تولدم تهیه کنه.به فروشگاه رفتیم.فروشنده ورژن پرفیوم رو هم که تازه به بازار اومده بود پیشنهاد کرد.من برای اینکه به دور از هرگونه پیش داوری تصمیم بگیرم چشمام رو بستم و بدون اطلاع از اینکه کدوم پرفیومه یا تویلت بلاترها رو چند بار بوئیدم. ناگفته نماند چند ماه پیش هم یکبار دیگر امکان تست هر دو نسخه برام فراهم اومد که نتیجه رو خدمتتون عارض خواهم شد. با وجودی که النهایه خودم ورژن پرفیوم رو انتخاب و تهیه کردم ولی انصافا از نظر لطافت و شادابی رایحه، ورژن تویلت به پرفیوم رجحان داره. نسخه پرفیوم رایحه ای به مراتب دودی تر و چوبی تر نسبت به تویلت داره .این امر موجب شده عناصرسیتروسی پرفیوم فاقد اون طراوت و تازگی موجود در ورژن تویلت باشه و بالطبع از خوشی رایحه بلو پرفیوم کاسته بشه. علل یاد شده به اضافه کاهش عناصر اسپایسی در نسخه پرفیوم سبب شده پخش این عطر نیز در قیاس با تویلت کاهش پیدا کنه و جسارتا تا حدودی خفه بشه.در سوی مقابل( به مثابه آن که : عیب می جمله بگفتی هنرش نیز بگوی ) رایحه دود گرفته و چوبی تر شده پرفیوم سبب شده جنبه مسکیولین اثر فزونی بگیره و با عطری تاریک تر، تلخ تر و در نهایت پیچیده تر از تویلت مواجه باشیم که اون رو برای برای تیپ ها و مجالس رسمی و سنین ۳۰+ بایسته و موقرتر ساخته است. بلو تویلت جوانیست پرجنب و جوش ، خوش بر و رو و سرزنده. که طرف توجه و مقبول عامه است. بخشی از مقبولیت خود را نیز مرهون اعتبار خاندان اصیلش(شنل) می باشد. با وجودی که فاقد هرنوع عصیانگریست اما در عین حال شیطنت های خاص خود را نیز دارد. پرفیوم بلو همین جوان است که ایام شباب را پشت سر گذارده است. از شور و شرش کاسته شده وآثار میانسالی بر ناصیه اش هویدا گشته است. اگر چه معقولتر و پخته تر شده لیکن فاقد طراوت و نشاط جوانیست.کجایی جوونی که یادت بخیر.
آتوسا دوستی در سوراو
به نظرم یکی از خوشبو ترین ادکلن هاست ، ماندگاریش هم بالاست. معرکه ست
z.ukk1007 در لیلیوم
آذر ماه نود وسه همسرم قصد داشت نسخه تویلت بلو شنل رو به مناسبت تولدم تهیه کنه.به فروشگاه رفتیم.فروشنده ورژن پرفیوم رو هم که تازه به بازار اومده بود پیشنهاد کرد.من برای اینکه به دور از هرگونه پیش داوری تصمیم بگیرم چشمام رو بستم و بدون اطلاع از اینکه کدوم پرفیومه یا تویلت بلاترها رو چند بار بوئیدم. ناگفته نماند چند ماه پیش هم یکبار دیگر امکان تست هر دو نسخه برام فراهم اومد که نتیجه رو خدمتتون عارض خواهم شد. با وجودی که النهایه خودم ورژن پرفیوم رو انتخاب و تهیه کردم ولی انصافا از نظر لطافت و شادابی رایحه، ورژن تویلت به پرفیوم رجحان داره. نسخه پرفیوم رایحه ای به مراتب دودی تر و چوبی تر نسبت به تویلت داره .این امر موجب شده عناصرسیتروسی پرفیوم فاقد اون طراوت و تازگی موجود در ورژن تویلت باشه و بالطبع از خوشی رایحه بلو پرفیوم کاسته بشه. علل یاد شده به اضافه کاهش عناصر اسپایسی در نسخه پرفیوم سبب شده پخش این عطر نیز در قیاس با تویلت کاهش پیدا کنه و جسارتا تا حدودی خفه بشه.در سوی مقابل( به مثابه آن که : عیب می جمله بگفتی هنرش نیز بگوی ) رایحه دود گرفته و چوبی تر شده پرفیوم سبب شده جنبه مسکیولین اثر فزونی بگیره و با عطری تاریک تر، تلخ تر و در نهایت پیچیده تر از تویلت مواجه باشیم که اون رو برای برای تیپ ها و مجالس رسمی و سنین 30+ بایسته و موقرتر ساخته است. بلو تویلت جوانیست پرجنب و جوش ، خوش بر و رو و سرزنده. که طرف توجه و مقبول عامه است. بخشی از مقبولیت خود را نیز مرهون اعتبار خاندان اصیلش(شنل) می باشد. با وجودی که فاقد هرنوع عصیانگریست اما در عین حال شیطنت های خاص خود را نیز دارد. پرفیوم بلو همین جوان است که ایام شباب را پشت سر گذارده است. از شور و شرش کاسته شده وآثار میانسالی بر ناصیه اش هویدا گشته است. اگر چه معقولتر و پخته تر شده لیکن فاقد طراوت و نشاط جوانیست.کجایی جوونی که یادت بخیر.

محصولات مشابه با ادو پرفیوم بلو شنل مردانه اصل

بستن
در کدام قسمت مغایرت مشاهده کرده اید؟
بستن
به من خبر بده، زمانی که:
این محصول تخفیف دار شد

تمام تخفیف های این محصول را از 1 تا 99 به شما اطلاع می دهیم

این محصول موجود شد

چنانچه این محصول در یک فروشگاه موجود شد بلافاصله به شما اطلاع رسانی می شود

این محصول بهترین قیمت سی روز گذشته را داشت

اگر فروشگاهی بهترین پیشنهاد قیمت در سی روز گذشته را داشت به شما اطلاع داده می شود

30عدد اطلاع رسانی
قیمت 10/000 تومان ماهیانهیکماه رایگان
دسته بندی ها